آگهی های فروش کلیه در تهران

با اهدای کلیه شما شما می توانید با اهدای کلیه خود، جان یک انسان را نجات دهید. بیماری های کلیوی می توانند زندگی بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار دهند. در برخی موارد، پیوند کلیه تنها راه نجات جان بیمار است. در ایران، مانند بسیاری از کشورهای دیگر، تقاضا برای کلیه پیوندی بسیار بیشتر از عرضه آن است. شما می توانید با فروش کلیه خود به این افراد کمک کنید تا زندگی سالم و بهتری داشته باشند.

شماره تماس فروشندگان کلیه در تهران

شما میتوانید پس از ثبت نام در سایت پیک حیات با ورود به آگهی های موجود در این صفحه شماره تماس فروشندگان کلیه در تهران و کسانی که آگهی گذاشته اند تماشا کنید.

خرید کلیه در تهران

شما همچنین میتوانید آگهی های خرید کلیه در تهران راهم اینجا تماشا کنید.

بهترین جراح برای  فروش کلیه در تهران

در زیر 2 تا از بهترین دکترهای جراح کلیه در تهران را معرفی می‌کنیم:

دکتر محمدحسین نوربالا

دکتر محمدحسین نوربالا یک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) با بیش از 40 سال تجربه است. او دارای مدرک دکترای حرفه‌ای پزشکی بوده و به عنوان یک پزشک مجرب و با تجربه در زمینه جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی شناخته می‌شود. دکتر نوربالا با اخلاق حرفه‌ای و کیفیت بالا به خدمت رسانی به بیماران متعهد است. مطب او در منطقه ملاصدرا بیمارستان بقیه الله و همچنین در منطقه یوسف‌آباد واقع شده است.

شماره تماس مطب در ملاصدرا: 02122153134 و 02188729233 و شماره تماس مطب در یوسف‌آباد: 02188086077 و 02188086081 و 02188086089 و 02188965170 می‌باشد.

دکتر عبدالعلی لهراسبی

دکتر عبدالعلی لهراسبی با 58 سال تجربه درخشان در زمینه جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، یکی از بهترین جراحان کلیه در تهران شناخته می‌شود. ایشان دارای دکترای حرفه‌ای پزشکی و شماره نظام پزشکی 2613 هستند.

خدمات قابل ارائه توسط دکتر لهراسبی

  • درمان بیماری‌های کلیوی، مجاری ادراری و تناسلی
  • جراحی‌های مربوط به کلیه، پروستات، مثانه و مجاری ادراری
  • لیزر درمانی سنگ کلیه
  • درمان ناباروری مردان و سایر خدمات مربوط به اورولوژی

مطب اول دکتر لهراسبی: آدرس: تهران – خیابان ولیعصر، اول خیابان مطهری، پلاک 446 (روبروی هتل بزرگ تهران) تلفن: 02188902649

مطب دوم دکتر لهراسبی: آدرس: تهران – بیمارستان سینا، خیابان امام خمینی تلفن: 02167010419

چرا دکتر لهراسبی را انتخاب کنید؟

  • تجربه و تخصص: 58 سال تجربه درخشان در زمینه اورولوژی
  • مهارت و دانش: دانش و مهارت بالا در زمینه جراحی‌های اورولوژی
  • دلسوزی و اخلاق: برخوردی دلسوزانه و اخلاقی با بیماران
  • رضایت بالای بیماران: سابقه رضایت بالای بیماران از خدمات ایشان

اگر به دنبال یک جراح کلیه باتجربه، ماهر و دلسوز هستید، دکتر عبدالعلی لهراسبی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

فروش کلیه در تهران

در گذشته، آگهی‌هایی با عنوان خرید و فروش کلیه در خیابان‌ها قابل مشاهده بود. اما با گسترش استفاده از اینترنت، این آگهی‌ها آپدیت شده و به دنیای مجازی کشیده شده‌اند. جالب است بدانید که ایران تقریباً تنها کشوری است که خرید و فروش اعضای بدن را قانوناً مجاز می‌داند و در سایر کشورها نمی‌توان به راحتی آگهی‌هایی درباره فروش اعضای بدن منتشر کرد.

قیمت  فروش کلیه در تهران 1402

قیمت یک کلیه در بازار فروش متغیر است و بسته به روشی که فرد انتخاب کند، مبالغ مختلفی به او پرداخت می‌شود. در صورتی که فروش کلیه به صورت توافقی بین دو طرف انجام شود، مبلغ پرداختی برابر با توافق دو طرف است. این مبلغ معمولاً از حدود 100 میلیون تومان آغاز می‌شود و ممکن است تا 400 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. قیمت نهایی کلیه برای خریدار و فروشنده به توافق آنها بستگی دارد.

به عنوان مثال، در یک آگهی آنلاین، یک فروشنده اعلام کرده است که به علت مشکلات مالی، کلیه خود را با قیمت 100 میلیون تومان به فروش می‌رساند و در صورتی که خریدار نتواند این مبلغ را پرداخت کند، ممکن است مبلغ کمتری را بپذیرد. از سوی دیگر، فرد دیگری قیمت کلیه خود را با 500 میلیون تومان عنوان کرده است. بنابراین، قیمت کلیه در زمانی که خریدار و فروشنده به صورت مستقیم تماس می‌گیرند، به توافق بین آنها بستگی دارد.