آگهی های فروش کلیه در ارومیه

با اهدای کلیه شما شما می توانید با اهدای کلیه خود، جان یک انسان را نجات دهید. بیماری های کلیوی می توانند زندگی بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار دهند. در برخی موارد، پیوند کلیه تنها راه نجات جان بیمار است. در ایران، مانند بسیاری از کشورهای دیگر، تقاضا برای کلیه پیوندی بسیار بیشتر از عرضه آن است. شما می توانید با فروش کلیه خود به این افراد کمک کنید تا زندگی سالم و بهتری داشته باشند.

شماره تماس فروشندگان کلیه در ارومیه

شما میتوانید پس از ثبت نام در سایت پیک حیات با ورود به آگهی های موجود در این صفحه شماره تماس فروشندگان کلیه در ارومیه و کسانی که آگهی گذاشته اند تماشا کنید.

خرید کلیه در ارومیه

شما همچنین میتوانید آگهی های خرید کلیه در ارومیه راهم اینجا تماشا کنید.

بهترین جراح کلیه در ارومیه

جراحی کلیه یک روش درمانی مهم برای بیماران با مشکلات کلیه است و انتخاب بهترین جراح برای این فرآیند بسیار اهمیت دارد. در این مقاله، سه دکتر برجسته در زمینه جراحی کلیه در ارومیه معرفی می‌شوند.

دکتر مهدی فارغی

دکتر مهدی فارغی، با شماره نظام پزشکی 97197، یک متخصص ارولوژی بزرگسالان و فوق تخصص کلیه اطفال است. ایشان سوابق علمی و حرفه‌ای بسیاری را در حوزه پزشکی دارند و همکاری‌های فعالی با بیمارستان‌های معتبر را در جریان داشته‌اند.

دکتر فارغی سابقه همکاری با بیمارستان‌های بین‌المللی میلاد ارومیه، شمس، امید، عارفیان، آذربایجان و شفا را دارند. این تجربیات گسترده در ارائه خدمات پزشکی و مراقبتی در حوزه ارولوژی به بیماران عادی و اطفال را نشان می‌دهد.

از لحاظ تحصیلی، دکتر فارغی فارغ التحصیل رشته فوق تخصص ارولوژی اطفال از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. این آموزش تخصصی و عمق دانش ایشان را در حوزه ارولوژی اطفال تأیید می‌کند.

دکتر مهدی فارغی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی نیز هستند، که نشان از تعهد و تمرکز ایشان بر روی آموزش و پژوهش در حوزه پزشکی دارد.

مطب دکتر مهدی فارغی در شهر ارومیه واقع شده است. آدرس مطب ایشان در بلوار ورزش، ساختمان شیخ الرئیس، طبقه ۴ واحد ۷ می‌باشد. شماره تلفن مطب برای تعیین وقت و مشاوره بیشتر 02125015392 و 09147291061 می‌باشد.

دکتر علی تقی زاده افشاری

دکتر علی تقی زاده افشاری، با بیش از 45 سال تجربه در حوزه پزشکی، یک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) است. ایشان با شماره نظام پزشکی 17604 فعالیت می‌کنند و دارای دکترای حرفه‌ای در عرصه پزشکی هستند.

مطب دکتر علی تقی زاده افشاری در شهر ارومیه واقع شده است. آدرس مطب ایشان خیابان امام، روبروی آموزش و پرورش نصر رازی می‌باشد. شماره تماس مطب برای تعیین وقت و هماهنگی بیشتر 0442222889 و 0443469931 می‌باشد.

همچنین، دکتر علی تقی زاده افشاری در دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان امام خمینی مشغول به کار هستند. این نشان از تعلق ایشان به عرصه آموزش و تحقیقات پزشکی و تمرکز بر روی بهبودی و مراقبت از بیماران دارد.

دکتر مهرداد تهامی

دکتر مهرداد تهامی، با بیش از 27 سال تجربه در حوزه پزشکی، یک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) است. ایشان با شماره نظام پزشکی 59649 فعالیت می‌کنند و دارای دکترای حرفه‌ای در عرصه پزشکی هستند.

مطب دکتر مهرداد تهامی در شهر ارومیه واقع شده است. آدرس مطب ایشان در خیابان سرداران، مجتمع سبحان، طبقه 3، واحد 14 می‌باشد. همچنین، ایشان در بیمارستان امام رضا (ع) در خیابان مولوی مشغول به کار هستند. شماره تماس مطب برای تعیین وقت و هماهنگی بیشتر 04433667362 و 04432251316 می‌باشد.

فروش کلیه در ارومیه

در گذشته، آگهی‌هایی با عنوان خرید و یا فروش کلیه در خیابان‌ها قابل مشاهده بود. اما با گسترش استفاده از اینترنت، این آگهی‌ها آپدیت شده و به دنیای مجازی کشیده شده‌اند. جالب است بدانید که ایران تقریباً تنها کشوری است که خرید و فروش اعضای بدن را قانوناً مجاز می‌داند و در سایر کشورها نمی‌توان به راحتی آگهی‌هایی درباره فروش اعضای بدن منتشر کرد.

قیمت کلیه در ارومیه 1402

قیمت یک کلیه در بازار خرید و فروش متغیر است و بسته به روشی که فرد انتخاب کند، مبالغ مختلفی به او پرداخت می‌شود. در صورتی که خرید و فروش کلیه به صورت توافقی بین دو طرف انجام شود، مبلغ پرداختی برابر با توافق دو طرف است. این مبلغ معمولاً از حدود 100 میلیون تومان آغاز می‌شود و ممکن است تا 400 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. قیمت نهایی کلیه برای خریدار و فروشنده به توافق آنها بستگی دارد.

به عنوان مثال، در یک آگهی آنلاین، یک فروشنده اعلام کرده است که به علت مشکلات مالی، کلیه خود را با قیمت 100 میلیون تومان به فروش می‌رساند و در صورتی که خریدار نتواند این مبلغ را پرداخت کند، ممکن است مبلغ کمتری را بپذیرد. از سوی دیگر، فرد دیگری قیمت کلیه خود را با 500 میلیون تومان عنوان کرده است. بنابراین، قیمت کلیه در زمانی که خریدار و فروشنده به صورت مستقیم تماس می‌گیرند، به توافق بین آنها بستگی دارد.