آگهی های فروش کلیه در کرمانشاه

با اهدای کلیه شما شما می توانید با اهدای کلیه خود، جان یک انسان را نجات دهید. بیماری های کلیوی می توانند زندگی بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار دهند. در برخی موارد، پیوند کلیه تنها راه نجات جان بیمار است. در ایران، مانند بسیاری از کشورهای دیگر، تقاضا برای کلیه پیوندی بسیار بیشتر از عرضه آن است. شما می توانید با فروش کلیه خود به این افراد کمک کنید تا زندگی سالم و بهتری داشته باشند.

شماره تماس فروشندگان کلیه در کرمانشاه

شما میتوانید پس از ثبت نام در سایت پیک حیات با ورود به آگهی های موجود در این صفحه شماره تماس فروشندگان کلیه در کرمانشاه و کسانی که آگهی گذاشته اند تماشا کنید.

خرید کلیه در کرمانشاه

شما همچنین میتوانید آگهی های خرید کلیه در کرمانشاه را هم اینجا تماشا کنید.

بهترین جراح کلیه در کرمانشاه

جراحی کلیه یکی از روش‌های درمانی موثر برای بیماران مبتلا به بیماری‌های کلیه است. در شهر کرمانشاه، دو جراح برجسته در این زمینه فعالیت می‌کنند: دکتر حسین عبدی و دکتر امیر جاوید. در این مقاله به بررسی تخصص‌ها و تجربیات این دو جراح ماهر پرداخته می‌شود.

دکتر حسین عبدی:

دکتر حسین عبدی یک جراح و متخصص با تخصص در جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) است. وی دارای شماره نظام پزشکی 76930 است و با تجربه و توانمندی فراوان، عمل جراحی باز و بسته را به انجام می‌رساند. به عنوان استاد دانشگاه و مدیر گروه ارولوژی، وی در زمینه تحقیقات و آموزش‌های بسیاری فعالیت داشته است. همچنین، دکتر عبدی با مرکز ناباروری معتضدی همکاری داشته و در ارائه خدمات ناباروری به مردان تخصص و تجربه‌ای بیشتر دارد. مطب دکتر حسین عبدی در دو آدرس مختلف در شهر کرمانشاه قرار دارد.

·       آدرس اول: خیابان حاج محمد تقی اصفهانی، نبش موید، جنب ازمایشگاه پارس، ساختمان ولیعصر، طبقه ۳. شماره تماس: 09392151836.

·       آدرس دوم: بلوار پرستار، روبروی دانشکده پزشکی، کلینیک بوستان.

دکتر امیر جاوید

دکتر امیر جاوید با بیش از 17 سال تجربه در زمینه پزشکی، یک متخصص با تخصص در جراحی و فلوشیپ پیوند کلیه است. وی دارای شماره نظام پزشکی 117642 است و با تخصص و تجربه خود در این حوزه، به ارائه خدمات پزشکی حرفه‌ای و کیفیت بالا می‌پردازد. مطب دکتر امیر جاوید در دو مکان مختلف واقع شده است.

·       آدرس اول: خیابان استانداری، مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی خورشید در اصفهان. شماره تماس: 03133033740

فروش کلیه در کرمانشاه

شما میتوانید در این صفحه تمامی آگهی های موجود در سایت با موضوعیت فروش کلیه در کرمانشاه و خرید کلیه در کرمانشاه تماشا کنید. اگر به دنبال هر کدام هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

قیمت کلیه در کرمانشاه 1402

قیمت یک کلیه در بازار خرید و فروش متغیر است و بسته به روشی که فرد انتخاب کند، مبالغ مختلفی به او پرداخت می‌شود. در صورتی که خرید و فروش کلیه به صورت توافقی بین دو طرف انجام شود، مبلغ پرداختی برابر با توافق دو طرف است. این مبلغ معمولاً از حدود 100 میلیون تومان آغاز می‌شود و ممکن است تا 400 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. قیمت نهایی کلیه برای خریدار و فروشنده به توافق آنها بستگی دارد.

به عنوان مثال، در یک آگهی آنلاین، یک فروشنده اعلام کرده است که به علت مشکلات مالی، کلیه خود را با قیمت 100 میلیون تومان به فروش می‌رساند و در صورتی که خریدار نتواند این مبلغ را پرداخت کند، ممکن است مبلغ کمتری را بپذیرد. از سوی دیگر، فرد دیگری قیمت کلیه خود را با 500 میلیون تومان عنوان کرده است. بنابراین، قیمت کلیه در زمانی که خریدار و فروشنده به صورت مستقیم تماس می‌گیرند، به توافق بین آنها بستگی دارد.