آگهی های فروش کلیه در اصفهان

فروشنده آقا با گروه خونی O+ اصفهان

سلام فروش فوری گروه خون 0مثبت .قیمت توافقی نه اهل سیگار هستم نه چیزی با رضایت محضری شش ماه دونبال کسی هستم ک اهل چونه نباشد منم مجبور نیستم زندگیم در خطر هستش ولی بلخره ماهم جون … ادامه مطلب

با اهدای کلیه شما شما می توانید با اهدای کلیه خود، جان یک انسان را نجات دهید. بیماری های کلیوی می توانند زندگی بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار دهند. در برخی موارد، پیوند کلیه تنها راه نجات جان بیمار است. در ایران، مانند بسیاری از کشورهای دیگر، تقاضا برای کلیه پیوندی بسیار بیشتر از عرضه آن است. شما می توانید با فروش کلیه خود به این افراد کمک کنید تا زندگی سالم و بهتری داشته باشند.

شماره تماس فروشندگان کلیه در اصفهان

شما میتوانید پس از ثبت نام در سایت پیک حیات با ورود به آگهی های موجود در این صفحه شماره تماس فروشندگان کلیه در تهران و کسانی که آگهی گذاشته اند تماشا کنید.

خرید کلیه در اصفهان

شما همچنین میتوانید آگهی های خرید کلیه در اصفهان راهم اینجا تماشا کنید.

بهترین جراح برای فروش کلیه در اصفهان

در زیر بهترین جراح کلیه در اصفهان و سه دکتر برجسته در این حوزه را معرفی می‌کنیم. این دکتران شامل دکتر مجید شیرانی، دکتر امیر جاوید و دکتر سعید روحانی بیدگلی هستند. 1.    دکتر مجید شیرانی: دکتر مجید شیرانی یک متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی (اورولوژی) است. شماره نظام پزشکی وی 54521  است. تخصص اصلی ایشان در جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی است. مطب دکتر شیرانی در اصفهان واقع شده و برای هماهنگی و نوبت دهی می‌توانید با شماره تماس 09130101733 تماس بگیرید. وی همچنین در بیمارستان شهید بهشتی اصفهان و بیمارستان الزهرا اصفهان (درمانگاه صبح) نیز فعالیت می‌کند. 2.    دکتر امیر جاوید: دکتر امیر جاوید یک پزشک با 17 سال تجربه در عرصه پزشکی است. وی در مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی خورشید در اصفهان فعالیت می‌کند. شماره نظام پزشکی ایشان 117642 می‌باشد. مطب دکتر جاوید در اسلام آباد غرب قرار دارد و برای هماهنگی و نوبت دهی می‌توانید با شماره تماس مطب 03133033740 تماس بگیرید. 3.    دکتر سعید روحانی بیدگلی: دکتر سعید روحانی بیدگلی جراح ارولوژی با تخصص در جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) است. شماره نظام پزشکی وی 156951 می‌باشد. همچنین، ایشان فوق تخصص در زمینه پیوند کلیه دارد و دکترای حرفه‌ای پزشکی را دریافت کرده است. فعالیت دکتر روحانی بیدگلی در بیمارستان ثامن الحجج آران و بیدگل در آران و بیدگل است. برای هماهنگی و نوبت دهی می‌توانید با شماره تماس بیمارستان 03154701851 تماس بگیرید. با توجه به تخصص و تجربه این سه دکتر برجسته در زمینه جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی، آنها می‌توانند به عنوانبهترین گزینه‌ها برای جراحی کلیه در اصفهان محسوب شوند. با این حال، در هر صورت قبل از تصمیم‌گیری در مورد جراحی، توصیه می‌شود با این پزشکان مشورت کنید و در مورد وضعیت خاص خود صحبت کنید. همچنین، بهتر است با بیمارستان‌ها و مطب‌ها تماس بگیرید تا اطلاعات بروز و نوبت‌دهی را تأیید کنید.

فروش کلیه در اصفهان

در گذشته، آگهی‌هایی با عنوان خرید و فروش کلیه در خیابان‌ها قابل مشاهده بود. اما با گسترش استفاده از اینترنت، این آگهی‌ها آپدیت شده و به دنیای مجازی کشیده شده‌اند. جالب است بدانید که ایران تقریباً تنها کشوری است که خرید و فروش اعضای بدن را قانوناً مجاز می‌داند و در سایر کشورها نمی‌توان به راحتی آگهی‌هایی درباره فروش اعضای بدن منتشر کرد.

قیمت کلیه در اصفهان 1402

قیمت یک کلیه در بازار خرید و فروش متغیر است و بسته به روشی که فرد انتخاب کند، مبالغ مختلفی به او پرداخت می‌شود. در صورتی که خرید و فروش کلیه به صورت توافقی بین دو طرف انجام شود، مبلغ پرداختی برابر با توافق دو طرف است. این مبلغ معمولاً از حدود 100 میلیون تومان آغاز می‌شود و ممکن است تا 400 میلیون تومان یا بیشتر نیز برسد. قیمت نهایی کلیه برای خریدار و فروشنده به توافق آنها بستگی دارد. به عنوان مثال، در یک آگهی آنلاین، یک فروشنده اعلام کرده است که به علت مشکلات مالی، کلیه خود را با قیمت 100 میلیون تومان به فروش می‌رساند و در صورتی که خریدار نتواند این مبلغ را پرداخت کند، ممکن است مبلغ کمتری را بپذیرد. از سوی دیگر، فرد دیگری قیمت کلیه خود را با 500 میلیون تومان عنوان کرده است. بنابراین، قیمت کلیه در زمانی که خریدار و فروشنده به صورت مستقیم تماس می‌گیرند، به توافق بین آنها بستگی دارد.