آگهی های خرید و فروش کلیه B+

اهدا کننده هستم خانم 34 ساله از کرج

با سلام  اهدا کننده هستم خانم 34 ساله از کرج 🟣گروه خونی:  B+ سونوگرافی سیتی انژو  و  تمام آزمایشات  انجام دادم 🟣در صورت مچ بودن تماس بگیرید:  اقایون زیر ۳۲ سال از گروه خونی O و B … ادامه مطلب

شما میتوانید در این صفحه تمامی آگهی های موجود در سایت با موضوعیت فروش کلیه B+ و خرید کلیه B+ تماشا کنید. اگر به دنبال هر کدام هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید

شما میتوانید در این صفحه تمامی آگهی های موجود در سایت با موضوعیت فروش کلیه B+ و خرید کلیه B+ تماشا کنید. اگر به دنبال هر کدام هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

خرید کلیه B+

کلیه افراد با گروه خونی B+ با گروه خونی AB+ و خودش سازگار است، ازین رو اگر فرد دریافت کننده دارای گروه خونی B+ یا AB+ است، خرید کلیه از افرادی با این گروه خونی برای شما مناسب است.

فراوانی کلیه B+

گروه خونی B+ نیز یکی از رایج‌ترین گروه‌های خونی است. فراوانی آن در جمعیت به طور کلی بالاتر از گروه خونی B- است. بر اساس آمارهای عمومی، تقریباً 8٪ تا 10٪ از جمعیت جهان به گروه خونی B+ تعلق دارند.

این فراوانی بالا به منظور تأمین نیازهای خونی در جامعه بسیار مفید است. افراد با گروه خونی B+ می‌توانند به افراد با گروه خونی B+ و AB+ خون اهدا کنند. به عبارت دیگر، این گروه خونی قابلیت اهدا به افراد با گروه‌های خونی مشابهتی مانند B و AB را دارد.

همچنین، افراد با گروه خونی B+ می‌توانند به بیماران با گروه خونی O+ نیز کمک کنند، زیرا خون با گروه خونی B+ به عنوان یک‌سویه می‌تواند به افراد با گروه خونی O+ اهدا شود. این امر در موارد اضطراری و نیاز فوری به خون می‌تواند بسیار مفید باشد.

در هر صورت، برای دانستن دقیق فراوانی گروه خونی B+ در کشور یا منطقه خودتان، بهتر است به منابع معتبر محلی مراجعه کنید.

فروش کلیه در ایران

در گذشته، آگهی‌هایی با عنوان خرید و یا فروش کلیه در خیابان‌ها قابل مشاهده بود. اما با گسترش استفاده از اینترنت، این آگهی‌ها آپدیت شده و به دنیای مجازی کشیده شده‌اند. جالب است بدانید که ایران تقریباً تنها کشوری است که خرید و فروش اعضای بدن را قانوناً مجاز می‌داند و در سایر کشورها نمی‌توان به راحتی آگهی‌هایی درباره فروش اعضای بدن منتشر کرد.

خانهثبت نامثبت آگهی