آگهی های خرید و فروش کلیه AB-

شما میتوانید در این صفحه تمامی آگهی های موجود در سایت با موضوعیت فروش کلیه AB- و خرید کلیه AB- تماشا کنید. اگر به دنبال هر کدام هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشی

شما میتوانید در این صفحه تمامی آگهی های موجود در سایت با موضوعیت فروش کلیه AB- و خرید کلیه AB- تماشا کنید. اگر به دنبال هر کدام هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

خرید کلیه AB-

کلیه افراد با گروه خونی AB- فقط با گروه خونی AB+ و خودش سازگار است، ازین رو اگر فرد دریافت کننده دارای گروه خونی AB+ یا AB- است. خرید کلیه از افرادی با گروه خونی AB- برای شما مناسب است.

فراوانی کلیه AB-

گروه خونی AB- نیز یکی از گروه‌های خونی نسبتاً نادر است. فراوانی آن در جمعیت به طور کلی کمتر از فراوانی گروه خونی AB+ است. به عنوان یک تخمین تقریبی، در بسیاری از کشورها، فراوانی گروه خونی AB- حدود 1 تا 2 درصد از جمعیت است.

مانند سایر گروه‌های خونی AB، فراوانی گروه خونی AB- نیز ممکن است در هر کشور و منطقه متفاوت باشد و تحت تأثیر ژنتیک، ترکیب جمعیت و سایر عوامل قرار گیرد. بنابراین، برای دانستن دقیق فراوانی گروه خونی AB- در کشور یا منطقه خودتان، بهتر است به منابع معتبر محلی مراجعه کنید.

اهداکنندگان با گروه خونی AB- می‌توانند نقش مهمی در رفع نیازهای خونی افراد با همین گروه خونی یا گروه‌های خونی سازگار با آنها ایفا کنند.

فروش کلیه در ایران

در گذشته، آگهی‌هایی با عنوان خرید و یا فروش کلیه در خیابان‌ها قابل مشاهده بود. اما با گسترش استفاده از اینترنت، این آگهی‌ها آپدیت شده و به دنیای مجازی کشیده شده‌اند. جالب است بدانید که ایران تقریباً تنها کشوری است که خرید و فروش اعضای بدن را قانوناً مجاز می‌داند و در سایر کشورها نمی‌توان به راحتی آگهی‌هایی درباره فروش اعضای بدن منتشر کرد.

خانهثبت نامثبت آگهی