آگهی های خرید و فروش کلیه A-

گروه خونی: A-

گروه خونی: A- درود… اهدا کننده هستم گروه خونی: A- آمنفی آزمایش HLA✅ آزمایش تعیین گروه خونی✅ آزمایش اوره و کراتین خون✅ هر کی مچ بود بهم پیام بده … ادامه مطلب

شما میتوانید در این صفحه تمامی آگهی های موجود در سایت با موضوعیت فروش کلیه A- و خرید کلیه A- تماشا کنید. اگر به دنبال هر کدام هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید

شما میتوانید در این صفحه تمامی آگهی های موجود در سایت با موضوعیت فروش کلیه A- و خرید کلیه A- تماشا کنید. اگر به دنبال هر کدام هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

خرید کلیه A-

کلیه افراد با گروه خونی A- با تمامی گروه های خونی یعنی گروه خونی A+ ،  گروه خونی AB+ ، گروه خونی AB- و خودش سازگار است، ازین رو اگر فرد دریافت کننده دارای گروه خونی A+ یا A- یا AB- و یا AB+ است، خرید کلیه از افرادی با این گروه خونی برای شما مناسب است.

فراوانی کلیه A-

گروه خونی A- نیز یکی از گروه‌های خونی نسبتاً نادر است. فراوانی آن در جمعیت به طور کلی کمتر از فراوانی گروه خونی A+ است. بر اساس آمارهای عمومی، تقریباً 6٪ تا 7٪ از جمعیت جهان به گروه خونی A- تعلق دارند.

این فراوانی پایین به منظور تأمین نیازهای خونی افراد با گروه خونی A- می‌تواند چالش‌هایی ایجاد کند. زیرا خون با گروه خونی A- تنها با گروه‌های خونی A- و O- سازگار است و تنها به افراد با همین گروه خونی می‌تواند اهدا شود.

به همین دلیل، افراد با گروه خونی A- با داشتن آنتی‌ژن A و فاکتور ریزوس منفی، می‌توانند به افراد با گروه خونی A- و AB- خون اهدا کنند. با این حال، برای تأمین نیازهای خونی افراد با گروه خونی A-، بسیار مفید است که اهداکنندگان دیگری با همین گروه خونی یا گروه‌های خونی سازگار از جمله O- نیز در دسترس باشند.

در هر صورت، برای دانستن دقیق فراوانی گروه خونی A- در کشور یا منطقه خودتان، بهتر است به منابع معتبر محلی مراجعه کنید.

فروش کلیه در ایران

در گذشته، آگهی‌هایی با عنوان خرید و یا فروش کلیه در خیابان‌ها قابل مشاهده بود. اما با گسترش استفاده از اینترنت، این آگهی‌ها آپدیت شده و به دنیای مجازی کشیده شده‌اند. جالب است بدانید که ایران تقریباً تنها کشوری است که خرید و فروش اعضای بدن را قانوناً مجاز می‌داند و در سایر کشورها نمی‌توان به راحتی آگهی‌هایی درباره فروش اعضای بدن منتشر کرد.

خانهثبت نامثبت آگهی